Aphelion Online

• Luty 17, 2020, 06:35:44 pm
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Shout Box

[History] [Commands]

[Grudzień 22, 2019, 10:00:45 am] Veres69: A ty co się obijasz że swoim Skymon

[Grudzień 24, 2019, 03:35:10 pm] majuh12: Chciałem obejrzeć filmiki pheXiona z Aphelion które miał na yt ale widzę że je usunął :/

[Grudzień 24, 2019, 10:55:19 pm] Veres69: Wstydzi się tego co kiedyś robił i tyle, w robocie by go wysmiali

[Grudzień 25, 2019, 01:01:01 am] majuh12: Szukałem muzyczki z filmiku "walka na arenie" ;)

[Grudzień 28, 2019, 06:07:05 pm] Armi: Szukaj u wykonawcy Pendulum jak dobrze pamietam 

[Grudzień 28, 2019, 10:33:50 pm] majuh12: https://youtu.be/sZGJrYPMkNI

[Grudzień 28, 2019, 10:34:03 pm] majuh12: Znalazłem, dzięki Armi ;)

[Grudzień 28, 2019, 10:34:30 pm] majuh12: Tak wgl. To oprócz pheXiona i ciebie nie było kogoś jeszcze? 

[Styczeń 01, 2020, 03:23:05 pm] Armi: przez ten okres przewinęło się kilka osób, niektórzy byli dłużej niektórzy dosłownie chwilę

[Styczeń 06, 2020, 10:11:27 pm] Fatek: Też czasem zaglądam ze złudną nadzieją.

[Luty 10, 2020, 02:56:24 pm] Xyzyk: SIEMA! Boze ta strona i forum jeszcze zyja :DDDD

[Luty 10, 2020, 03:01:25 pm] Xyzyk: Ehh juz nawet bym odkupil chociaz periheliona zeby pograc sam sobie :D

Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Autor Wątek: Co się dzieje z serwerem?  (Przeczytany 9841 razy)

Noobuser

• Elitarny rycerz
  • Bohater Aphelionu
  • Reputacja: +302/-173
Odp: Co się dzieje z serwerem?
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 23, 2009, 08:03:41 pm »

Czekajm aż nadejdzie łaskaw ONLINE ta wszechmogąca moc da nam siłe !!! Ale się nie doczekamy kiedy to wreście nadejdzi chce mieć większy lvl !! A jeszcze jedno Phex może dogadsz się z tą firmą i ustalicie konkretne godziny on i Of !!!

Plis  zrób to jak najszybciej????????????????????????????????????????

Serw nie jest od firmy tylko u phexa stoi.

pheXion

• Administrator
  • Bohater Aphelionu
  • Reputacja: +423/-124
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 23, 2009, 09:03:21 pm »

Skoro tyle się zarobiło na sms'ach i nie wnosiło to zmian do serwera,gracze czują się oszukiwani.(Czego nikt nie kontynuuje krytykanckiego kółeczka  :'( ?

Więc tych graczy uspokajam, że błędy staram się rozwiązać w wolnym czasie. Ostatnio nie było mnie 3 dni (nie tylko Aphelionem człowiek żyje:) i widzę spore zamieszanie:)

Co do zarobku prawda jest taka, że po odliczeniu VAT, opłat dla operatora, opłat dla pośrednika, podatku dochodowego i opłat za domeny, serwer http, vps nie mówię już o (wypełnianiu umów i rozliczania się z urzędem skarbowym) nie wiele zostaje w zapasie na kolejny miesiąc. Praktycznie tą grą zajmuje się za darmo więc krytykanskie kółeczko dot. oszukania jest tu trochę nie na miejscu. Ryzykowałem wprowadzając nową wersję, która miała poprawić wiele błedów i nie udało się. Pojawiło się sporo nowych. Postaram się rozwiązywać je najszybciej jak mogę.

Nie odpowiadam na pytania o silnikach gier na PW. Pytania o silnikach można zadawać tutaj.
Proszę zapoznać się koniecznie z regulaminem forum i gry a także  czatu gry.

kalwaron

• Początkujący
  • *
  • Reputacja: +0/-1
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 23, 2009, 10:04:34 pm »

Czyli w Gwoli ścisłości i pewnej zwięzłości kiedy będzie można znowu grać jakaś zbliżona data bo to już denerwujące sie robi że cały czas off jak lukam...

Szaq

• Początkujący
  • *
  • Reputacja: +4/-4
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 24, 2009, 07:46:06 am »

Ale...suma raczej nie powinna przekraczać 300-330zł.Cóż...z tego wychodzą dwa morały:Lepiej nie ryzykować i(kiedy już wchodziła nowa wersja to wielu graczy podobno było podnieconych)"Nie chwal dnia przed zachodem słońca".Co do nie samym""człowiek żyje to spodziewałem się,że admin napiszę(który właściciel gry by tak nie napisał w kwestii"kasy"?Nie ważne,wiadomo tylko jedno:Heh i tak wszystko będzie beznadziejne.)Ja mam tylko pytanie czy w przeciągu przynajmniej 3 miesięcy uda wam się usunąć wszystkie bugi ?(tylko te które wniosła nowa wersja.)
"Wystarczyło dmuchnąć,a ten gość sam by się przewrócił!"Z gier Mplayer to:WoW,Cod2 i jakie polecicie.Mój sprzęt:Wystarczy wiedzieć ,że Gta 4 działa mi na średnich wymaganiach.

Skeczu

• Zaawansowany wojownik Aphelionu
  • Reputacja: +22/-62
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 24, 2009, 01:45:51 pm »

pHEX JESTEŚ WIELKI WIĘKSZE EKIPY DŁUŻEJ BY TO ROBILY A TY SAM szybko jak na jedna osobe zrobiles a poza tym pamiętacie ile było błędów teraz można na palcach liczyć
Ósmego dnia Bóg stworzył google i powiedział "Szukajcie, a Znajdziecie"

Szaq

• Początkujący
  • *
  • Reputacja: +4/-4
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 24, 2009, 07:28:49 pm »

Lizus  ;) .
1.Nie jedna Armi pomagał(chyba)
2.Takich gier na bazie grafiki RPG Maker jest mnóstwo.
3.Na palcach nie policzę mam ich tylko 20.
4.Skąd wiemy ile gra była tworzona(albo chociaż ja)
5.Eee...Margonem robiły 2 osoby(podobno później jedna dołączyła z tego co wiem,a prace trwały jedynie 2 lata.)
"Wystarczyło dmuchnąć,a ten gość sam by się przewrócił!"Z gier Mplayer to:WoW,Cod2 i jakie polecicie.Mój sprzęt:Wystarczy wiedzieć ,że Gta 4 działa mi na średnich wymaganiach.

pheXion

• Administrator
  • Bohater Aphelionu
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 25, 2009, 03:41:38 pm »

Trudno jest mi ocenić za jaki czas błedy zostaną naprawione, ponieważ wpływa na to zbyt wiele zmiennych które trudno jest oszacować.
A nie chcę strzelić jakiejś daty, żeby potem nie było że się nie wywiązuje z danego słowa:)

Proszę także trzymać się głównego wątku, bo za bardzo zbaczacie z tematu.

Nie odpowiadam na pytania o silnikach gier na PW. Pytania o silnikach można zadawać tutaj.

Skeczu

• Zaawansowany wojownik Aphelionu
  • Reputacja: +22/-62
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 27, 2009, 03:09:25 pm »

Panie phex co się dzieje wygladam ja wszystko w jednym potwory to rude glowy inni maja errory
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2009, 10:09:30 am wysłana przez maik9 »
Ósmego dnia Bóg stworzył google i powiedział "Szukajcie, a Znajdziecie"

popiolek

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 28, 2009, 11:33:52 am »

Najgorszy błąd to " Run-time '9' : Subscript out of range  " Wyskakuje gdy chce wejść na postać albo to niestabilność sprawia.... Bo dziś rano spokojnie grałem wchodzę teraz i ten błąd

Vasto

• Początkujący
  • *
  • Reputacja: +0/-0
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 01, 2009, 08:02:57 am »

Mi się nawet okno logowania nie włącza . Jak włączam grę to wyskakuje około 20 błędów

pheXion

• Administrator
  • Bohater Aphelionu
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 04, 2009, 11:30:33 am »

Proszę informacje o błędach umieszczać w dziale "Błędy gry (nowa wersja)".
Wiele z nich już zostało wyeliminowane, jeśli nie to w tym dziale staramy się wspólnie ustalić ich przyczynę.
Temat dotyczy błędów w stabilności serwera, który już został rozwiązany więc zamykam.