Aphelion Online

• Maj 27, 2020, 02:29:23 pm
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Shout Box

[History] [Commands]

[Kwiecień 16, 2020, 07:18:22 pm] Fatek: U mnie zabawny kontrast. Zaczynałem w gimnazjum. Teraz jestem rok przed ślubem, a nadal regularnie mi się śni, że APO zostało reaktywowane. :D

[Kwiecień 16, 2020, 07:19:55 pm] Fatek: @Phexion. W jakich językach pisana gierka? Nie szukacie programisty do pomocy?

[Kwiecień 16, 2020, 07:30:06 pm] Veres69: Ja również oferuję swoją pomoc w tworzeniu świata :D

[Kwiecień 16, 2020, 07:32:45 pm] Fatek: Jak trzeba, podeślę swój profil linkedin xD

[Kwiecień 17, 2020, 08:51:20 am] majuh12: Fatek, ja również zaczynałem jakoś na przełomie 6 klasy podstawówki a 1 gimnazjum. A jestem rok po zaręczynach :)

[Kwiecień 17, 2020, 09:46:28 am] Veres69: Ja jak miałem 12 lat, też już jestem po zaręczynach i już zaraz ślub :D

[Kwiecień 17, 2020, 01:42:50 pm] Fatek: Jednym słowem, gracze Aphelion to elita społeczeństwa i świetnie sobie w życiu radzą. :D

[Kwiecień 18, 2020, 02:04:32 am] Silion: Ja tam się dalej bawię XD

[Maj 13, 2020, 02:52:08 pm] OBB777: elo

[Maj 14, 2020, 08:22:26 pm] Veres69: Siema

[Maj 17, 2020, 05:26:06 pm] liliano132: Jak w to sie gra

[Maj 22, 2020, 11:36:23 am] Silion: Pisze się na forum xD

Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Trwają powoli prace nad zupełnie nową wersją gry.
Gra będzie działać w oknie przeglądarki a także w wersji mobilnej.

Autor Wątek: Phexion błagam !!  (Przeczytany 1384 razy)

loloxiron

• Gość
Phexion błagam !!
« dnia: Listopad 04, 2011, 02:41:08 pm »

Błagam od dawna wszyscy proszą o nowe expowiska na starej wersji od 220 lvl praktycznie nie da się expić na pewno nowa wersja będzie wspaniała ale mamy też starą którą kochamy i o nią także trzeba zadbać na zapominajmy o fundamencie aphelionu nie porzucajmy go rok czasu to ja już chyba sam o to proszę.
2. Mógł byś zrobić opcję np wciskam guzik może być shift i zaznacza naszą postać dlaczego? Jak nas otoczą potworki nałożenie buffa heal jest praktycznie nie możliwe nie jesteśmy wstanie zaznaczyć samego siebie.
3. Nieraz jak się używa jakiegoś sklla postać biegnie sobie w górę mapki nie wiem czemu tak się dzieje.

Veres69

• Elitarny rycerz
  • Wojownik Aphelionu
  • Reputacja: +13/-12
Odp: Phexion błagam !!
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 04, 2011, 02:48:27 pm »

Wcześniej czy później i tak stare APO będzie usunięte bo nikt nie będzie grał więc nie widzę sensu tracenia czasu na nie.

aureon

• Zaawansowany wojownik Aphelionu
  • Reputacja: +64/-65
  • Serdecznie zapraszam na www.skymon.pl :)
    • SkyMon - Polska gra MMORPG 2D
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 04, 2011, 04:13:05 pm »

Wcześniej czy później i tak stare APO będzie usunięte bo nikt nie będzie grał więc nie widzę sensu tracenia czasu na nie.
Lecz na razie nie ma powodu do usunięcia, a twój post nic nie wnosi:) (mój post też nic nie wnosi ale komentuję twój post) Pozwól jednak, że to administrator zadecyduje co zrobi a nie ty za niego.

PS. Może się okazać, że nowa wersja będzie do du** i nikt w nią grać nie będzie.

loloxiron

• Gość
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 04, 2011, 04:21:26 pm »

Z tym że to wszyscy właśnie grają w stare a nowe może niemieć tego klimatu trochę nad tym pomyślałem wiem co zrobić żeby urozmaicić grę :D i polepszyć stan psychiczny topki lub przyszłej topki i żeby było do wykonanie bez zbędnego wysiłku phexion może byś zrobił w sklepie butelki na na przykład 240 250 lvl co by ładowały pasek żywiołu tak samo jak potki na życie i manę miały by kolor żółty kosztowały by nie wiem 10 20 k i leczyły by cały pasek żywiołu na pewno odrobinę lepiej by się expiło na wyższych lvlach chociaż to jedno mógł byś zrobić dla starego apo.

Veres69

• Elitarny rycerz
  • Wojownik Aphelionu
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 04, 2011, 04:22:11 pm »

Aureon kolego, może wiesz albo nie wiesz, wiem trochę więcej niż ty i wiedź, że opłacanie 2 serwerów raczej nie przyniesie korzyści. Nawet sam PheXion wspominał, że po jakimś czasie od wypuszczenia nowej wersji stara zostanie usunięta i ja tylko cytuję jego wypowiedź a nie mówię to za niego :)

Sory za spam ale musiałem na to odpisać.

loloxiron

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 04, 2011, 04:29:43 pm »

Trochę ludzi wsadziło w tą grę spore pieniądze moli by zażądać zwrotu ? :D

aureon

• Zaawansowany wojownik Aphelionu
  • Reputacja: +64/-65
  • Serdecznie zapraszam na www.skymon.pl :)
    • SkyMon - Polska gra MMORPG 2D
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 04, 2011, 04:36:46 pm »

Aureon kolego, może wiesz albo nie wiesz, wiem trochę więcej niż ty i wiedź, że opłacanie 2 serwerów raczej nie przyniesie korzyści. Nawet sam PheXion wspominał, że po jakimś czasie od wypuszczenia nowej wersji stara zostanie usunięta i ja tylko cytuję jego wypowiedź a nie mówię to za niego :)

Sory za spam ale musiałem na to odpisać.

Jak napisałem w pierwszym poście nowa wersja gry może być do du** i to właśnie ona też może zostać usunięta. pheX nie będzie trzymał gry w którą nikt grać nie będzie a wywali starą która będzie lepsza (słowo "będzie" nie oznacza tego dokładnie piszę to na wypadek jak nowa wersja nie będzie dobra)

WeedFarmer

• Początkujący
  • *
  • Reputacja: +5/-7
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 04, 2011, 05:28:06 pm »

Eh. Nikt nie będzie się pierdolił, żeby coś dodać, kiedy nowa wersja będzie niedługo. A Aureon. Nie ma opcji, żeby była gorsza :P. Veres, nie robisz spamu. To takie "Lokalne" forum :D.

SunTzu

• Rozpoczynający przygodę
  • **
  • Reputacja: +39/-12
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 04, 2011, 05:59:38 pm »

Polać mu.
urwis

loloxiron

• Gość
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 04, 2011, 07:17:09 pm »

Tak pokładajcie swoje nadzieje w czymś co powstaje i postać nie może od zarania dziejów a aphelion ten prawdziwy jest tylko 1 :D a jego zaletą są jego wady :D
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2011, 07:19:04 pm wysłana przez loloxiron »

Veres69

• Elitarny rycerz
  • Wojownik Aphelionu
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 04, 2011, 10:33:46 pm »

Raczej PheXion nie porzuci Nowego Apo w, który włożył tyle roboty, że głowa mała więc wątpie, że je usunie :)
A co tu gadać Przecież nie wy tylko będziecie grali w nowe APO tylko nowi gracze.

loloxiron

• Gość
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 06, 2011, 02:51:48 pm »

aphelion to są starzy gracze :D