Aphelion Online

• Listopad 14, 2019, 09:16:21 pm
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Shout Box

[History] [Commands]

[Październik 13, 2019, 06:53:53 pm] Rall123: Ja tutaj zaglądam co parę tygodni ale niestety bez zmian :/

[Październik 26, 2019, 07:14:57 pm] Armi: ja to jestem pod wrażeniem, że ludzie tutaj jeszcze zaglądają, zobaczyć czy jednak gra nie ruszyła :)

[Październik 27, 2019, 12:58:47 am] RaveR: Zajmuje pełzy.

[Październik 29, 2019, 11:36:44 pm] Rall123: Przychodzą tutaj ludzie którzy mają sentyment do tej gry. 

[Listopad 04, 2019, 09:44:26 pm] Veres69: Nawet starzy twórcy czują ten sam sentyment do gry :D Może czas zebrać ekipę, bo dużo tutaj utalentowanych ludzi ;) ?

[Listopad 05, 2019, 06:36:07 pm] FuSzu: :D

[Listopad 05, 2019, 11:24:57 pm] Armi: a ja już tutaj widziałem kilka gier, nawet samemu jakąś reklamowałeś :)

[Listopad 07, 2019, 06:38:31 pm] Veres69: I w tym temacie nic się nie zmieniło :)

[Listopad 11, 2019, 12:34:32 pm] Achmedek: Armi gracze zyją i czekają :)

[Listopad 11, 2019, 02:05:04 pm] secretlife: Zrobić coś starą ekipą fajny pomysł, jakby był potrzebny programista to w wolnych chwilach pomogę, sam skrobałem silnik w stylu eclipse ale zabrakło motywacji.

[Listopad 13, 2019, 08:13:03 am] bubNem:  

[Listopad 13, 2019, 04:03:37 pm] Silion: Ja tam po tylu latach dalej bym sobie pograł :D

Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 88 89 [90]

Autor Wątek: Najważniejsze zmiany w grze  (Przeczytany 10762 razy)

Achmedek

• Zaawansowany wojownik Aphelionu
  • Reputacja: +42/-35
Odp: Najważniejsze zmiany w grze
« Odpowiedź #1335 dnia: Lipiec 15, 2010, 10:42:26 am »

Moje propozycje zmian:  ::)

1 Łucznik jest za silny

2 Pistolety dla łowcy są żenująco słabe.Pierwszy łuk łucznika zadaje 448 obrażeń, a pierwszy pistolet łowcy zadaje ich ZALEDWIE 68!

3 Poprawienie baboli w grafice (te paski, prążki i kratki na mapach psują najbardziej rozgrywkę i odstraszają nowych graczy)

4 Więcej bossów, z których wypadałyby ciekawe itemy: unikalne zbroje, których nie można kupić itp.

5 Unikalne umiejętności dla silnych potworów

6 Moje największe życzenie w grze chyba: chciałbym, aby potwory miały tez atak magiczny, a nie tylko fizyczny jak dotychczas.Do tego można by było dodać obronę magiczną do zbroi, co zapewne urozmaiciło by całą rozgrywkę
.
7 Dodanie questów i ciekawych nagród.Nie tylko w postaci expa, ale i złota a także itemów (mixturki, naszyjniki itp.)

8 Wciąż poziom wbija się za szybko... niedługo mAmbo dobije do 200 lvla.Kupuje dużo AEP i jedzie na 2x
exp.Dlatego można wy wprowadzić ograniczenie: raz dziennie można użyć dodatkowego doświadczenia.No i można by było zwiększyć wymagania do next levela.Przykładowo w 1 dzień można nabić 120 poziom jak się ktoś uprze.

9 Grobowiec na 50 lvl i inne.Mogłyby zostać bardziej rozbudowane.Osobiście jak wchodzę do grobowca to staje na początku, kładę książkę na CTRL i idę robić coś innego na 15 min.Powinniście dodać więcej przestrzeni i bossów, a może i jakiś mini zadań w grobowcu i innych grotach.

10 więcej itemów.Gdyby mój  pomysł wypalił ze zrobieniem potworów z atakiem magicznym i czarami i powstałyby zbroję z obroną magiczną można by wprowadzić więcej itemów: Zbroję chroniącą tylko obronę magiczną, zbroję chroniącą obronę fizyczną i lekko magiczną itp. (wiecie o co mi chodzi).

No rozpisałem się dosyć mocno.To chyba najważniejsze rzeczy.Jak mi się jeszcze coś przypomni to edytuje posta :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 15, 2010, 10:46:05 am wysłana przez Achmedek »
Data rejestracji:
    Wrzesień 27, 2008, 08:47:44

Jeden ze starszych graczy :)

Skeczu

• Reputacja: +22/-62
« Odpowiedź #1336 dnia: Lipiec 15, 2010, 10:54:40 am »

1. To DPS.. Na dalekie dystanse, przez duzo celnosci, malo daje w obrone..
2. To prawda..
3. Nom.
4.Bedzie, Bossy beda mialy skille nawet itp.
5. ; ]
6. ; ]
7. ; ]
8.Zdejmą blokade i na nowych Bossach i tak nie da sam rady.
9. Moglby powstac jeszcze jeden grobek, albo ten na 180 mogl by zostac naprawiony.
10. Będą sety.
Ósmego dnia Bóg stworzył google i powiedział "Szukajcie, a Znajdziecie"

Neno

• Początkujący
  • *
  • Reputacja: +5/-5
« Odpowiedź #1337 dnia: Lipiec 19, 2010, 11:43:08 am »

Lowca nie może używać skilli.... jest napisane że potrzebna mu broń dla Lowcy a takową mam
Dodać nowe bossy i inne potwory z których wypadały by częściej jakieś przedmioty

Noobuser

• Elitarny rycerz
  • Bohater Aphelionu
  • Reputacja: +302/-173
« Odpowiedź #1338 dnia: Lipiec 20, 2010, 11:18:08 am »

Chciałbym żeby nie było ograniczenia poziomu na 200. Bardzo ważne i chwila roboty. Tym bardziej,że mam 199 już. I nie chciałbym żeby za tydzień już 3/4 osoby miały taki poziom a za miesiąc całe top10 no i ja oczywiście też taki bo musiałbym czekać na zdjęcie blokady.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2010, 11:29:09 am wysłana przez Noobuser »

adkam

• Rozpoczynający przygodę
  • **
  • Reputacja: +7/-13
« Odpowiedź #1339 dnia: Lipiec 24, 2010, 02:17:09 pm »

Napraw to cos bo jak sie atakuje potworka to straszne lagi sa...

SuperSzygol

• **
  • Reputacja: +17/-14
  • Lubieee Placki
« Odpowiedź #1340 dnia: Lipiec 26, 2010, 02:58:43 pm »

Stanowczo Łucznik za silny!! Łucznicy z lvlem 80 dają rade tygrysom bez problemu  a opek z 60 ledwo daje rade piasecznikom

Xavi

• Wojownik Aphelionu
  • Reputacja: +63/-23
« Odpowiedź #1341 dnia: Lipiec 28, 2010, 02:22:49 am »

Przeczytałem wszystko, sądząc po wypowiedziach, niektórzy w ogóle nie mają racji.

Chciałbym tutaj opisać, następujące zmiany w grze, jakie chciałbym zobaczyć, a więc może zacznę od najważniejszych:

Po 1 : Chciałbym, aby każdy z terenów był bardziej rozbudowany, nie tylko drzewa, ale również więcej ze świata realnego (głównie chodzi o np . ławeczki, jakieś miejsca, gdzie można porozmawiać), aby gra była przyjemna, nie tylko wy-expiając levele.

Po 2 : Za duży exp, co prawda to prawda w ciągu jednego dnia można wbić ponad 100 lvl, jeśli dany gracz się uprze, więc zmniejszenie otrzymywanego expa za zabitego potwora.

Po 3 : Wprowadzenie nowych przedmiotów, nie chodzi tu tylko o zbroje, ale także o różnie jeszcze nie spotykane w grze rzeczy, które warto zobaczyć i mieć ze sobą.

Po 4 : Poprawienie wielu czarów, szczególnie wnikam w czary leczące u Paladyna&Mnicha, ponieważ czar leczenie dodaje całkowicie pełne HP, polepszenie łucznika poprzez dodanie róznych ciekawych ulepszeń choćby do łuków, wprowadzenie kusz, choćby oszczepów, nie tylko łuków, dodam iż ostatni łuk jest zbugowany chodzi tu o używanie czarów, ponieważ, gdy jesteśmy w jego posiadaniu nie możemy użyć jakiegokolwiek czaru.

Po 5 : Wprowadzenie możliwości kupna chatki, a nawet willi, lub domów gildijnych, urozmaicenie systemu PvP, w którym chciałbym zobaczyć nie takie coś, jak : ciągłe możliwości ucieczki, bijąc gracza on spaceruje po mapce, czyli zmniejszenie szybkości poruszania się, jeżeli możliwe to nawet poprawienie wczytywania się map.

Po 6 : System ulepszania przedmiotów, jak dotąd nikt nie ma przedmiotu na + 15,
więc wprowadzenie nowych kostek, takich które jeżeli ulepszanie się nie powiedzie przedmiot nie ulega znieszczeniu, wporwadzenie jedzenia ? myślę, że byłoby dobrym pomysłem.

Po 7 : I jako ostatni punkt : Łupy, można dodać coś całkiem innego np . znalezienie klucza, do skrzynek w zawsze, gdzie indziej porozmieszczanych po mapce miejscach.
+ Dodanie questów.

To na tyle, takie zmiany chciałbym zobaczyć w grze.
Pozdrawiam.  ;)
Poszukiwany niczym na Saharze krople.

"Ty wiesz, że mamy to wszystko
Jak nie wiesz, to nie wiesz nic
Jak cię wkurwia to się przerzuć na disco
Albo w domu słuchaj starych płyt"

Otrzymałeś 428 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 194 ze wszystkich 38208 na liście.
http://polish-speedtest.10-fast-com

konrad098

• **
  • Reputacja: +9/-8
« Odpowiedź #1342 dnia: Lipiec 28, 2010, 09:07:28 am »

co do punktu 6 to do +15 wogole sie nie da ulepszyc ja i moj kumpel juz nie raz wspulnie probowalismy tego dokonac ale poprostu sie nie da wyzej niz +13

Achmedek

• Reputacja: +42/-35
« Odpowiedź #1343 dnia: Lipiec 31, 2010, 11:40:42 am »

A i jeszcze w grze wg. mnie ejst za szybki respawn potworków i za duży exp.moznaby było dodać wielu bossów co by co jakiś czas dropili jakieś itemy co ich nie ma w sklepie.Zbroje powinny mieć tez bonusy do uników itp.
Data rejestracji:
    Wrzesień 27, 2008, 08:47:44

Jeden ze starszych graczy :)

FuSzu

• Strażnik / Kreator
  • Bohater Aphelionu
  • Reputacja: +244/-126
  • Lubię jak dajecie minusy... Dajcie "ich" więcej!!!
« Odpowiedź #1344 dnia: Lipiec 31, 2010, 06:48:18 pm »

A i jeszcze w grze wg. mnie ejst za szybki respawn potworków

A tygrysów za wolny, gdy zabije wszystkie to czekać muszę ok 30 sek aby się pojawił następny.
Przeczytaj, aby potem nie było żadnych nie domówień: http://www.forum.apheliononline.com/index.php?topic=3579.0

http://78.129.227.159/update/client.aph.zip

Piszę poprawnie po polsku.

"Nienawidzę Ciebie, bo uratowałeś mi życie, ale kocham za to, że nie dałeś mi umrzeć" by Forest

Noobuser

• Elitarny rycerz
  • Bohater Aphelionu
  • Reputacja: +302/-173
« Odpowiedź #1345 dnia: Sierpień 01, 2010, 09:08:25 am »

Hehe a jak ja na pewnej postaci zabije wszystkie pełzacze to też zbyt długo czekam...:P

Xavi

• Wojownik Aphelionu
  • Reputacja: +63/-23
« Odpowiedź #1346 dnia: Sierpień 01, 2010, 12:05:38 pm »

Różnie z tym bywa, nie da rady wszystkiego do końca zrobić, tak pięknie i dokładnie, jak byście chcieli.

Ale mimo to i tak przyznam, że Tygrysy są na prawdę dużo opóźnione pod względem respienia.

;)
Poszukiwany niczym na Saharze krople.

"Ty wiesz, że mamy to wszystko
Jak nie wiesz, to nie wiesz nic
Jak cię wkurwia to się przerzuć na disco
Albo w domu słuchaj starych płyt"

Otrzymałeś 428 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 194 ze wszystkich 38208 na liście.
http://polish-speedtest.10-fast-com

Berzaimfab

• Początkujący
  • *
  • Reputacja: +0/-0
31.07.2019 - мир новостей
« Odpowiedź #1347 dnia: Lipiec 31, 2019, 06:53:51 am »

Соединенные Штаты напрямую причастны к беспорядкам в специальном административном районе Гонконге и об этом свидетельствуют видео и фото с мест, где происходили беспорядки. Это мнение озвучила во вторник официальный представитель МИД КНР Хуа Чуньин. Ее слова приводит ТАСС.

"В последнее время благодаря тому, что запечатлели СМИ, мы постоянно убеждались в том, что среди агрессивно настроенных участников протестов было немало американских лиц, и даже промелькнул флаг США, - отметила она на регулярном брифинге. - У всех возник вопрос: какую же на самом деле роль сыграли Соединенные Штаты в том, что произошло в Гонконге?"

По словам дипломата, китайское правительство никогда не потерпит вмешательств иностранных сил во внутреннюю ситуацию Китая, в том числе Гонконга, который выступает в качестве неотъемлемой части КНР. "Мы советуем Вашингтону как можно раньше прекратить опасные игры с огнем", - подытожила Хуа Чуньин.

Ранее госсекретарь США Майкл Помпео заявил, что протесты в Гонконге рациональные, и выразил надежду на то, что Китай будет уважать соглашения, связанные с Гонконгом. Он также заявил, что в США тоже часто происходят протесты..

Хуа Чуньин прокомментировала высказывание Помпео, посчитав его доказательством того, что именно американцы "раскачивают лодку". "Что касается этих заявлений господина Помпео, очевидно, что он не свыкся со своей должностью, боюсь, что он по-прежнему считает себя ответственным за ЦРУ. Возможно, он считает недавние насильственные действия в Гонконге рациональными, потому что все, вероятно, знают, что это как-никак творение США", - заявила на брифинге Хуа Чуньин.

Она напомнила, что с конца февраля этого года американские высокопоставленные лица начали публично критиковать поправки к законопроекту об экстрадиции и проводить встречи с представителями оппозиции.

Хуа Чуньин подчеркнула, что правительство Китая никогда не позволит иностранным силам вмешаться в дела Гонконга, а тем более пытаться устроить там хаос. "Когда играешь с огнем - жди беды. В истории было много таких примеров. Мы настоятельно призываем американскую сторону как можно скорее убрать свои руки и прекратить эту опасную игру с огнем", - добавила Хуа Чуньин.

Несколько недель назад в Гонконге вспыхнули массовые протесты против инициированного местными властями законопроекта, который ставит целью наладить механизм выдачи в материковый Китай для судебного преследования лиц, подозреваемых в нарушении законов КНР или находящихся в розыске.

Сторонники оппозиции опасаются, что нововведение может распространяться не только на фигурантов уголовных и коррупционных дел, но и на правозащитников, и ставит под угрозу демократические свободы в этой автономной территории с особым статусом. Под давлением общественности глава местной администрации Кэрри Лам объявляла о решении снять законопроект с повестки, но это не остановило волну протестов.

Антиправительственные акции в последнее время принимают все более ожесточенный характер. Демонстрация в районе Шатинь переросла в крупное столкновение полиции с протестующими. В результате 13 полицейских были госпитализированы, двое из них лишились пальцев, 47 человек были задержаны за совершение правонарушений, в числе которых незаконные собрания, нападение на сотрудников правоохранительных органов, создание препятствий для исполнения полицией своих обязанностей, хранение оружия для нападения.

Наши партнеры в интернете:
https://mgipn.ru/forum/user/19175/
http://autostyle.pro/communication/forum/user/7728/
http://www.4okey.ru/forum/user/51003/
http://goldberg-audit.ru/forum/user/25405/
http://1c-21.ru/communication/forum/user/3228/

ShirleyPaw

• Początkujący
  • *
Венклекста 100мг (Venetoclax) - Venclyxto 100mg (Венетоклакс)
« Odpowiedź #1348 dnia: Sierpień 09, 2019, 12:59:59 am »

венклекста купить +в москве

Венклекста (Venetoclax) - Venclyxto (Венетоклакс) представляет собой препарат, который разработан для борьбы с лимфолейкозом, протекающим в хронической форме.

Подходит для пациентов, столкнувшихся с генетическими изменениями и мутациями клеток. В составе медикамента присутствуют активные компоненты, которые быстро улучшают самочувствие человека, устраняя выраженную симптоматику заболевания.

Можно Венклекста (Venetoclax) - Venclyxto (Венетоклакс) купить в удобное для Вас время на нашем портале. Перед заказом препарата нужно сходить в поликлинику, проконсультировавшись со специалистом в вопросах лечения.

Врач проведет диагностику организма и вынесет свой вердикт. Он назначит ту схему терапии, которая не позволит негативным реакциям со стороны организма проявиться.

Показания к применению

Этот современный медикамент дает возможность справиться с лимфолейкозом, который перешел в хроническую форму. Лекарство эффективно устраняет заболевание в случае его правильного приема.

Вам нужно отказаться от самолечения, поскольку оно приведет к непредвиденным проблемам. Терапию должен назначать только специалист, который проведет обследование организма и оценит, насколько заболевание сложное. После этого он подберет дозировку медикамента в индивидуальном порядке для пациента.

Противопоказания

Популярное в сфере медицины лекарство не всегда рекомендовано к приему. Отказаться от него нужно в таких ситуациях:

? высокие показатели давления;

? нарушение работы печени и проблемы с почками;

? вскармливание ребенка грудью или беременность;

? нестабильный ритм сердечных сокращений;

? детский возраст.

О Венклекста (Venetoclax) - Venclyxto (Венетоклакс) отзывы в основном хорошие, но те люди, которые не обратились к врачу вовремя, пишут, что возникли проблемы на терапии.

Это еще раз говорит в пользу консультации профессионала, ведь в противном случае организм будет отторгать лекарство.

Способ применения

На Венклекста (Venetoclax) - Venclyxto (Венетоклакс) цена прописана в каталоге нашего сайта. Принимать лекарство нужно по тем правилам, которые разрабатывает доктор. Для начала достаточно 20 мг лекарства в сутки.

Курс лечения длится неделю, после чего необходимо снова показаться врачу. Он увеличит количество препарата, ориентируясь на произошедшие изменения.

Если ситуация изменилась в худшую сторону, то он внесет в терапию коррективы, которые позволят справиться с проблемами.

Побочные явления

К побочным эффектам можно отнести такие реакции со стороны организма:

? постоянные головные боли;

? изменения давления;

? задержка жидкости внутри организма;

? нарушения работы органов пищеварения.

На Венклекста (Venetoclax) - Venclyxto (Венетоклакс) стоимость соответствует уровню качества препарата. Чтобы не допустить возникновения побочных эффектов, обязательно прислушивайтесь к рекомендациям своего лечащего врача.

Nancytyday

• Początkujący
  • *
I want to meet a man
« Odpowiedź #1349 dnia: Sierpień 19, 2019, 11:12:21 am »

Hi.
You can call me Puss.
Looking for a man to meet. I will come to your area or meet me. I live close.
<a href=http://riacredibun.tk/1kyw>I'm online</a>
<a href=http://wauconrati.tk/xakk>My profile</a>
Strony: 1 ... 88 89 [90]