Aphelion Online

• Kwiecień 04, 2020, 07:16:50 pm
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Shout Box

[History] [Commands]

[Kwiecień 02, 2020, 03:03:36 pm] michalosi: Jak nic nie będzie jak pisze wyraźnie ze trwają prace ;)

[Kwiecień 02, 2020, 03:23:11 pm] Veres69: A wczoraj jaka była data 1 kwietnia, więc na 99% fake :D

[Kwiecień 02, 2020, 04:03:26 pm] michalosi: Miejmy nadzieję, że się mylisz ;P

[Kwiecień 02, 2020, 05:02:59 pm] pheXion: 2 kwietnia, a news nadal wisi ;)

[Kwiecień 02, 2020, 06:21:12 pm] Veres69: Nie to że jestem na nie z odpaleniem gry na nowych zasadach, ale dalej mi coś tu nie gra. Gdzie jakaś informacja na głównej stronie albo mała zapowiedź :) 

[Kwiecień 02, 2020, 06:36:14 pm] michalosi: Pod czatem jest info przecież :P

[Kwiecień 02, 2020, 06:39:24 pm] Veres69: Rzeczywiście widoczny dla każdego :) Mi chodzi bardziej na stronie głównej jakieś oficjalne potwierdzenie że gra jest w produkcji.

[Kwiecień 03, 2020, 12:41:20 am] Armi: ja myślę, że do jakieś większej zapowiedzi to jest jeszcze czas, bo trochę czasu minie zanim gra powstanie

[Kwiecień 03, 2020, 01:52:03 pm] pheXion: Tak to prawda, na razie w grze są tylko bardzo podstawowe elementy, wiec zanim stanie się grywalna jeszcze troche to potrwa.

[Kwiecień 03, 2020, 02:27:21 pm] Veres69: Styl graficzny i rzut taki jak był?

[Dzisiaj o 05:24:01 pm] rashban: siema :D 

[Dzisiaj o 05:24:22 pm] rashban: z 9 lat mnie tu nie było xd

Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Trwają powoli prace nad zupełnie nową wersją gry.
Gra będzie działać w oknie przeglądarki a także w wersji mobilnej.

Autor Wątek: Wilkolak  (Przeczytany 2070 razy)

Wanted

• Początkujący
  • *
  • Reputacja: +0/-3
Wilkolak
« dnia: Styczeń 01, 2010, 10:32:16 pm »

Czemu wilkołak jest taki słaby ? Pół godziny stoję przy wilku i  naciskam ten ctrl i ledwo co go zabijam, jego obrona na start jest zerowa to jak ja moge jaki kolwiek ekwipunek kupić po za mieczem

Noobuser

• Elitarny rycerz
  • Bohater Aphelionu
  • Reputacja: +302/-173
Odp: Wilkolak
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 01, 2010, 10:35:35 pm »

Odpowiem Ci tylko na pytanie. :D Nie jest słaby.

Ps: Jak się grać nie umie to każdy jest słaby. Spotkałem się z ludźmi,którzy spytali mnie kim gram i jaki lv? No a ja,że łowca 177 Oni robią łowcę bo mówią: "A pewnie najlepszy jest" No i potem po kilku dniach piszą to samo co Ty. :D "Łowca najsłabszy" "Łowca cienias" czy coś w tym stylu.

Wanted

• Początkujący
  • *
  • Reputacja: +0/-3
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 02, 2010, 12:53:58 am »

@up
Tutaj nic nie trzeba umieć naciskasz jeden przycisk i tyle ^^ pograł byś w tibie tam żeby kogoś ubić trzeba umieć więcej niż trzymać jeden klawisz. Bardziej chyba Ci chodzi że nie znam się na tej grze bo nie mam pojęcia co trenować w statystykach itp mam na start 0 obrony a kazdy ekwipunek ma wymagany dany punkt obrony to co mam rozwijać tą obrone od zera  :P ?

Leaserth

• Początkujący
  • *
  • Reputacja: +4/-1
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 02, 2010, 06:30:00 am »

ale błagam cie... .to nei tibia tylko aphelion... a na filmikach widzialem bardzo interesujace pvp

FuSzu

• Strażnik / Kreator
  • Bohater Aphelionu
  • Reputacja: +244/-126
  • Lubię jak dajecie minusy... Dajcie "ich" więcej!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 02, 2010, 08:04:37 am »

@up
Tutaj nic nie trzeba umieć naciskasz jeden przycisk i tyle ^^ pograł byś w tibie tam żeby kogoś ubić trzeba umieć więcej niż trzymać jeden klawisz. Bardziej chyba Ci chodzi że nie znam się na tej grze bo nie mam pojęcia co trenować w statystykach itp mam na start 0 obrony a kazdy ekwipunek ma wymagany dany punkt obrony to co mam rozwijać tą obrone od zera  :P ?

Co do wilkołaka, kolego na starcie ma się 20 obr., a nie 0.
Wilkołak cechuje się siła, a nie  obroną. Jego ataki są na prawde mocne, od początku gry możesz expic na wilku (takich szarych stworkach na mapce przypominającej cmentarz). Mam wilkołaka coś koło 70 lvl. Nie narzekam, choć expić dobrze trzeba od 100lvl, bo wtedy dostaje on dobry skil.
Co do wciskania crtl to chyba każda postać, która nie nosi miecze na speeda, ma problemy z expieniem. Celność wszystko burzy.
Przeczytaj, aby potem nie było żadnych nie domówień: http://www.forum.apheliononline.com/index.php?topic=3579.0

http://78.129.227.159/update/client.aph.zip

Piszę poprawnie po polsku.

"Nienawidzę Ciebie, bo uratowałeś mi życie, ale kocham za to, że nie dałeś mi umrzeć" by Forest

Nexu

• Początkujący
  • *
  • Reputacja: +3/-4
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 03, 2010, 07:09:16 pm »

Ja powiem, że mam 116 lvl wilkołaka i nosze 2 mieczyki ^^
*Only WolfMan*

Xavi

• Wojownik Aphelionu
  • Reputacja: +63/-23
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 28, 2010, 02:35:59 pm »

Wilkołak cechuje się potężną siłą, jak i szybkością, te statystki radzę na początek potem troszkę dodać do obrony na wymaganą zbroję i trochę, celności także nie zaszkodzi.

Nigdy postacią tą nie grałem, ale trochę dośw. z gry mam, To Tyle.

Pozdrawiam, Xavi.  ;)
Poszukiwany niczym na Saharze krople.

"Ty wiesz, że mamy to wszystko
Jak nie wiesz, to nie wiesz nic
Jak cię wkurwia to się przerzuć na disco
Albo w domu słuchaj starych płyt"

Otrzymałeś 428 punktów, co umieszcza Cię na miejscu 194 ze wszystkich 38208 na liście.
http://polish-speedtest.10-fast-com

WLK

• Początkujący
  • *
  • Reputacja: +0/-0
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 17, 2012, 01:56:11 am »

Co do Wilkołaka trzeba umieć nim grać:D
Tylko Wilk I Jest Git

SunTzu

• Rozpoczynający przygodę
  • **
  • Reputacja: +39/-12
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 17, 2012, 02:34:03 am »

Spoko, napisałeś. Masz pierwszy post... Tylko dlaczego w temacie sprzed dwóch lat?  Wiesz jak bardzo jest on nie aktualny? Nie! Więc po co? Nie ma zamiaru Cię krytykować, sam to zrób czytając forum. W troszkę świeższej wersji.
urwis