Aphelion Online

• Kwiecień 04, 2020, 08:45:54 pm
  • Witamy, Gość
Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji

Shout Box

[History] [Commands]

[Kwiecień 02, 2020, 03:03:36 pm] michalosi: Jak nic nie będzie jak pisze wyraźnie ze trwają prace ;)

[Kwiecień 02, 2020, 03:23:11 pm] Veres69: A wczoraj jaka była data 1 kwietnia, więc na 99% fake :D

[Kwiecień 02, 2020, 04:03:26 pm] michalosi: Miejmy nadzieję, że się mylisz ;P

[Kwiecień 02, 2020, 05:02:59 pm] pheXion: 2 kwietnia, a news nadal wisi ;)

[Kwiecień 02, 2020, 06:21:12 pm] Veres69: Nie to że jestem na nie z odpaleniem gry na nowych zasadach, ale dalej mi coś tu nie gra. Gdzie jakaś informacja na głównej stronie albo mała zapowiedź :) 

[Kwiecień 02, 2020, 06:36:14 pm] michalosi: Pod czatem jest info przecież :P

[Kwiecień 02, 2020, 06:39:24 pm] Veres69: Rzeczywiście widoczny dla każdego :) Mi chodzi bardziej na stronie głównej jakieś oficjalne potwierdzenie że gra jest w produkcji.

[Kwiecień 03, 2020, 12:41:20 am] Armi: ja myślę, że do jakieś większej zapowiedzi to jest jeszcze czas, bo trochę czasu minie zanim gra powstanie

[Kwiecień 03, 2020, 01:52:03 pm] pheXion: Tak to prawda, na razie w grze są tylko bardzo podstawowe elementy, wiec zanim stanie się grywalna jeszcze troche to potrwa.

[Kwiecień 03, 2020, 02:27:21 pm] Veres69: Styl graficzny i rzut taki jak był?

[Dzisiaj o 05:24:01 pm] rashban: siema :D 

[Dzisiaj o 05:24:22 pm] rashban: z 9 lat mnie tu nie było xd

Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Trwają powoli prace nad zupełnie nową wersją gry.
Gra będzie działać w oknie przeglądarki a także w wersji mobilnej.

Autor Wątek: Przydalo by sie kilka poprawek...  (Przeczytany 622 razy)

konrad098

• Rozpoczynający przygodę
  • **
  • Reputacja: +9/-8
Przydalo by sie kilka poprawek...
« dnia: Luty 24, 2014, 05:29:50 pm »

Nie wiem czy Phex czyta to forum czy nie ale skoro "naprawił bugi" i właczył od nowa serwer i wlaczyl 2x expa na prozbe graczy to chyba znaczy ze cos robi :) No w kazdym badz razie w Apo gra coraz wiecej osob z tego co zauwazylem to nawet wiecej niz na peri :) ale przydlo by sie troche poprawek do gry bo po pewnym czasie niestety ale gry sie odechciewa w kolka tylko na czacie kupie eq z ogniem, ogien, ogien i jeszcze raz ogien Wszystko kreci sie wokol ognia :) i zeby zrobic szybko postac wiekszosc gra ta sama taktyka... 185 sily, 250 obrony kupno reebow, troche po plusowac i na pelzy, gra jest banalna... przy dobrym expie na 170 lvl (czyli juz do ostatniego skila) mozna nabic w 2-3 dni... Moim zdaniem zywiol ognia jest za silny i przez to gra za latwa i nudna, moim zdaniem przydalo by sie oslabic zywiol albo nawet calkiem zrezygnowac z zywiolow dzieki czemu skile u danej postaci zaczna mialy jakis sens i roznice miedzy postaciami, jeden bedzie mial taki skil dobry, drugi taki itp a nie tylko ogien i ogien wszyscy tylko jednego uzywaja xD Na to konto zywiolow zwiekszyc mozliwosc trafienia jakiegos innego bonusu np krytyka, ataku czy obrony na taka skale zeby przy dobrym trafieniu bonu robilo widoczna roznice a nie tylko plusowanie eq dzieki czemu zwiekszy to mozliwosc manewrowania postacia. Nastepne co przydalo by sie zrobic to zmniejszyc obrone postaci bo przy zalozeniu dobrego eq mozna sie bic baaaardzo dlugo ( o ile wogole ktos kogos dednie xD ) i to jest monotonne klikanie skili, pvp powinno wygladac w ten sposob ze kilka dobrych skili i koniec a nie klikanie az do skonczenia many xD powinno trwac kilka sekund a nie minut xD a pozatym przy zmniejszeniu obrony expienie by nie bylo takie banalne a gra w pt i postacie leczace ( mnich ) mialy by jakis wiekszy sens. Nastepne co przydaloby sie zrobic to postacie na szybkosc jak narazie gra ze sztyletami nie wyglada za ciekawie, wszyscy biegaja w mieczami na sile mowa tu glownie o ninij i wilkolaku ( bo chyba te postacie powinny byc robione pod szybkosc ) gra tymi postaciami pod szybkosci nie ma sensu poniewaz ataki sa slabe, miecze strasznie malo dodaja ataku a przez to i skile sa starsznie slabe, raczej przy postaciach typu ninja/wilkolak statystyka "Szybkosc" powinna zwiekszac moc skili i ataku a nie sila to troche nie logiczne :) Mysle ze te modyfikacje dodalo by wiecej roznorodnych postaci, "unikalnych" a nie w kolko ten sam "cyrk" troche sily, obrony, ogien i  mozna siedziec na expie az do 260 lvl xD i co najlepsze nie wymaga to jakiegos za specjalnie dobrego eq xD no takie cos niestety zniecheca :(

Diegotorry

• Początkujący
  • *
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Przydalo by sie kilka poprawek...
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2019, 11:53:14 am »

Now I have to read something like this. It's good. And think that you will bring it to read again.

Rungsiman

• Początkujący
  • *
  • Reputacja: +0/-0
Odp: Przydalo by sie kilka poprawek...
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 09, 2019, 08:56:29 am »

Actually, you should have better questions.